REŠETA SVE PRED SOBOM: Miljenik Delija nastavio DOMINACIJU!
Marakana, Foto: Starsport©/David Damnjanović

Andrej Kosić

Srpski napadač Dejan Joveljić nastavio je sa sjajnim partijama u MLS ligi.

On je postigao novi gol u dresu Los Anđelesa.

Bio je strelac u meču protiv Minesote koji je završen rezultatom 2:2.

Domaćin je poveo pogotkom Bongokule Hlongvanea u 30. minutu, a sa rezultatom 1:0 se otišlo na veliki odmor.

Joveljić je dobio šansu od 59. minuta, a samo dva minuta kasnije postigao je gol za 1:1.

Sjajno je bivši napadač Zvezde ispratio akciju svog tima i rutinski poslao loptu u mrežu. Bio je to ujedno i njegov prvi dodir sa loptom na meču.

Los Anđeles Galaksi je sedam minuta kasnije stigao do preokreta pogotkom Dijega Fagundeza, ali je Kervin Arijaga u 80. doneo bod svom timu.

Dejan Joveljić je trenutno najbolji strelac Galaksija sa sedam golova, a videćemo da li će njegove partije naterati selektora Dragana Stojkovića Piksija da ga uvrsti na spisak za EURO u Nemačkoj.