Liga šampiona blizu Enfilda, Kipra i Moskve! Odličan i Karabag, Sporting na popravnom u Rumuniji! (FOTO) (VIDEO)

kvalifikacije za ligu šampiona!

Zanimljivo veče u kvalifikacijama za najelitnije evropsko takmičenje

U prvim utakmicama poslednjeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona postignuti su sledeći rezultati:

Karabag - Kopenhagen 1:0

APOEL - Slavija Prag 2:0

Hofenhajm - Liverpul 1:2

Sporting - FCSB 0:0

Jang Bojs - CSKA Moskva 0:1

Karabag koji sa klupe predvodi Gurban Gurbanov zabeležio je pobedu protiv Kopenhagena za koji su na ovoj utakmici nastupali Uroš Matić i Andrija Pavlović.

Jedini gol na utakmici postigao je Madatov u 25. minutu utakmice kada je sjajno reagovao na odbijenu loptu u šesnestercu Kopenhagena.

Kiparski APOEL je sjajnom igrom u prvih 10 minuta savladao Slaviju iz Praga.

Golove za tim iz Nikozije postigli su De Kamargo u drugom i Aloneftis u desetom minutu utakmice.

Liverpul je u gostima savladao Hofenhajm sa 2:1.

Hofenhajm je imao priliku da povede ali je Kramarić katastrofalno izveo jedanesterac i Minjoleu nije bilo teško da odbrani.

Kasnije je Liverpul golovima Aleksandera Arnolda iz slobodnog udarca i autogolom Nordvajtera poveo sa 2:0, a Hofenhajm je kakvu takvu nadu pred revanš na Enfildu zadržao golom Marka Uta u 87. minutu.

Sportingu ni igrač više nije bio dovoljan da savlada FCSB iz Bukurešta i videćemo da li će u Rumuniji uspeti da nadoknadi propušteno i plasira se u grupnu fazu Lige šampiona.

U Bernu je moskovski CSKA autogolom Kasima u 91. minutu stigao do veoma važne pobede pred revanš.

Revanš utakmice na programu su u sredu 23. avgusta.

BONUS VIDEO: Espreso u grotlu kortea navijača Milana 1