Spektakularna koreografija na tribinama, Gremio pobedio u prvom meču finala Kopa Libertadores! (FOTO) (VIDEO)

sa prednošću na revanš

Iako bi propuštene šanse mogle da im se obiju o glavu u Argentini

Odigran je prvi meč finala Kopa Libertadores, a prednost domaćeg terena je iskoristio Gremio.

Brazilci su slavili 1:0 protiv Lanusa, a odlučujuči pogodak bio je delo Sisera u 83. minutu.

Domaćin je bio bolji protivnik i imao inicijativu i bolje šanse, a ispustili su u prvom poluvremenu čak i da zatresu prazan gol argentinske ekipe kada je golman kiksirao.

Na početku meča su navijači Gremija priredili i spektakularnu koreografiju ukrašenu bakljadom.

Revanš meč je na programu 29. novembra u Buenos Ajresu.

BONUS VIDEO: ZVEZDIN GOLMAN JE HIT: Borjanova intervencija glavom protiv Arsenala