LUDA UTAKMICA NA SENT DŽEJMS PARKU: Vukovi oteli Svrakama sva tri boda u poslednjem minutu!
Doerti postiže gol protiv Njukasla u 94. minutu, Foto: Reuters

PREMIJER LIGA, 16. kolo

Za kraj ovog kola svoju utakmicu u ponedeljak od 21 čas odigraće Everton i Votford

U pretposlednjem meču 16. kola Premijer lige sastala su se dva tima iz donje polovine tabele, Njukasl i Vulverhempton. Slavili su gosti sa 2:1.

Vulvsi su prvi došli do prednosti na ovom meču, a strelac je bio Žota u 17. minutu, na asistenciju Heldera Košte. Poravnanje Njukaslu šest minuta kasnije doneo je Ajoze Perez na pas Salomona Rondona.

Međutim, rano u drugom delu igre Deandre Jedlin dobija direktan crveni karton, što je pomoglo Vulvsima da slave u 94. minutu golom Meta Doertija.

Za kraj ovog kola svoju utakmicu u ponedeljak od 21 čas igraju Everton i Votford.

Premijer liga, 16. kolo

Bornmut – Liverpul 0:4 (0:1) (Salah 25, 48, 77, Kuk 68pen)

Arsenal – Hadersfild 1:0 (0:0) (Toreira 83)

Barnli – Brajton 1:0 (1:0) (Tarkovski 40)

Kardif – Sautempton 1:0 (0:0) (Paterson 74)

Mančester Junajted – Fulam 4:1 (3:0) (Jang 13, Mata 28, Lukaku 42, Rašford 82 – Kamara 67. penal)

Vest Hem – Kristal Palas 3:2 (0:1) (Snodgras 48, Čičarito 62, F. Anderson 65 – Mekartur 6, Šlup 76)

Čelsi – Mančester Siti 2:0 (1:0) (Kante 45, Luiz 78)

Lester – Totenhem 0:2 (0:1) (Son 45+1, Ali 58)

Njukasl – Vulverhempton 1:2 (1:1) (Perez 23 – Žota 17, Doerti 90+4)