Zlatne stranice istorije LE, ispisane! U Azerbejdžanu postavljen fantastičan rekord! (VIDEO)

eeee, milan baroš

Objavljeno: 19:52h

Na prezanimljvom meču prvog kola grupne faze Lige Evrope između Karabaga i Slovana iz Libereca postavljen je novi rekord tog takmičenja.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Verovatno dugo niste čuli za Milana Baroša, a upravo je on jedan od aktera postizanja najbržeg gola ikada u Ligi Evrope.

Prošlo je samo 10.9 sekund kada je Jan Sikora, na asistenciju legende češkog fudbala, postigao pogodak i doveo Slovan u vođstvo na gostovanju u Azerbejdžanu.

Meč je završen rezultatom 2:2, a da tako bude pobrinuo se Rašad Sadikov pogotkom u 93. minutu.