NJUKASL NE ZNA GDE UDARA: Vud UNIŠTIO svoj bivši klub!
Tri komada bivšem klubu... Kris Vud, Foto: Mark Cosgrove / Zuma Press / Profimedia

premijer liga

Nije imao milosti prema doskorašnjim saigračima

Objavljeno: 15:45h

Fudbaleri Njukasla doživeli su i drugi uzastopni poraz u Premijer ligi.

"Svrake" su na svom terenu izgubile od Notingem Foresta rezultatom 3:1 u prvom meču u okviru 19. kola Premijer lige.

Crno-beli su ostali na sedmom mestu sa 29 bodova, dok su gosti sa Siti graunda skočili na poziciju 16 i imaju 17 bodova.

Njukasl je poveo pogotkom Aleksandera Isaka sa bele tačke u 23. minutu, ali je Kris Vud u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena izjednačio na 1:1.

U nastavku Vud, inače bivši fudbaler Njukasla, postiže još dva gola, kompletira het-trik i donosi vredne bodove u borbi za opstanak izabranicima Nuna Espirita Santa.

Njukasl će prvog dana 2024. godine gostovati Liverpulu, dok će Notingem na svom terenu dočekati Mančester junajted već 30. decembra.