icon-arrowicon-closeicon-commentsicon-galleryicon-nexticon-previcon-searchicon-totopsoc-commentsoc-fbsoc-gplussoc-inssoc-mailsoc-rsssoc-twittersoc-vibersoc-wupsoc-yt

dan nezavisnosti

Vole svoj PRAZNIK: Ovako su poznate ličnosti proslavile 4. jul (FOTO)

Podeli:

Američki rođendan! Poznati su juče bili jako zauzeti i na instagramu podelili sa fanovima sve intimne trenutke koje su proveli sa porodicom.

Džesika Alba
Džesika Albafoto: Profimedia

Od neverovatnih odevnih kombinacija do zastavica, holivudske ličnosti uživali su u svečanostima koje su obeležile 4. jul. Ovo su najbolje fotografije njih i njihovih ljubimaca kako slave Dan nezavisnosti.

 

Kendal Džener, obmotana u zastavu Amerike, poželela je svima srećan praznik.

 

Džesika Alba uživala je sa svojom porodicom na plaži u velikom vatrometu.

 

#vacaymode #happy4th

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

 

 

Glumica Dru Barimor podelila je presladak video prazničkog raspoloženja na kome se njena ćerka igra sa psima.

 

#goodthingsweek #fourthofjulyedition #danceswithdouglas

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on

 

Paris Hilton poželela je srećan Dan nezavisnosti svima onako kako samo ona to ume - u znaku svog imena, naravno.

 

Wishing you all a #HappyFourthOfJuly ✨??????✨

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

 

Manekenka Irina Šajk provokativnom fotografijom čestitala je svim svojim pratiocima na instagramu 4. jul.

 

Happy 4th???? @mertalas @macpiggott

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

 

Svoju hedonističku prazničnu stranu pokazala je manekenka Điđi Hadid.

 

Happy 4th à la Gi ?????❤️

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

A glumica Riz Viterspun probleme sa pakovanjem i odećom imala je i juče.

 

Packing is easier when there’s a theme. Happy 4th y’all! ?❤️?❤️ #4thofJuly

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

 

Madona je svim Amerikancima poručila da imaju vere. "Sve što treba da radimo jeste da svako ljudsko biće tretiramo sa poštovanjem."

 

Keri Vašington svog psa obukla je u boje američke zastave i napisala: "Neko je očigledno spreman za festival! Razmišljajte o slobodi danas. Verujem u moć ljudi. I verujem u ljubav."

 

Nagradu za možda najlepšu fotografiju kojom je čestitala 4. jul svim svojim sugrađanima dobila je glumica Kejt Hadson. Sa zastavicom Amerike i trudničkim stomakom, glumica je uživala slaveći Dan Nezavisnosti.

 

Happy fourth! ?????????

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

 

 

Pratite Glossy na VIBERU:
http://chats.viber.com/storyserbia
Inicijalizacija u toku...