BRUKA I SRAMOTA! Srbija oštećena u Budimpešti - Mitrović srušen, sudija se pravio lud!
Aleksandar Mitrović, Foto: Starsport©

au!

Posle konsultacije VAR-a doneta šokanta odluka na štetu Srbije

Objavljeno: 21:21h

Fudbalska reprezentacija Srbije gostuje Mađarskoj u sklopu priprema, a naši fudbaleri su oštećeni u 70. minutu meča pri vođsvu 1:0.

Tadić je proigrao Radonjića koji je povukao loptu i svojom brzinom ostavio protivnika iza sebe. Pokušao je da proigra Mitrovića koji je fauliran, ali VAR je naknadno utvrdio da li je dovoljno za penal, koji je bio i više nego očigledan.

Aleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrovićfoto: Starsport

U nastavku je nastala prava pometnja među defanzivcima Mađarske, a jedan od njih je igrao i rukom. Lopta je stigla i do Luke Jovića, ali je njegov udarac odbranjen.

Slovački arbitar je procenio da nije bilo faula nad Mitrovićem, iako je protivnički igrač nekoliko metara vukao srpskog napadača i oborio ga u kaznenom prostoru.