NASTAVLJA SE POTERA ZA KRALJEM: Kada Sevilja pobeđuje, to ne može da prođe bez Jovetića! (VIDEO)

PRIMERA, 19. KOLO

Andalužani su i dalje na drugom mestu, jedan bod iza vodećeg Reala

Fudbaleri Sevilje pobedili su na gostujućem terenu Osasunu sa 4:3, u utakmici 19. kola španskog prvenstva i zadržali drugo mesto na tabeli.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Osasuna je povela u 15. minutu golom Serhija Leona, a posle toga tri gola postigao je fudbaler Sevilje Ibora, na asistenciju Stevana Jovetića.

Katai i drugari posle goleade ostali bez plena, Valensija konačno obradovala navijače! (VIDEO)

On je prvo izjednačio u 43. minutu, a autogolom u 63. minutu doneo je novo vođstvo Osasuni. Dva minuta kasnije on je postigao svoj treći gol na utakmici kojim je izjednačio na 2:2.