BRAŠANAC ASISTIRAO ZA DRUGI GOL OSASUNE: Ekipa iz Pamplone je iskoristila domaći teren na pravi način!
Darko Brašanac, Foto: Profimedia

la liga 4. kolo

Pronašao je Garsiju koji pogađa za konačnih 2:1

U okviru četvrtog kola španskog prvenstva ekipa Osasune je savladala Rajo Valjekano sa 2:1 (0:0).

Domaćin bolji u prvom poluvremenu, stvorili su nekoliko šansi, ali bez dobre realizacije. Najbolju je propustio Čimi Avila u 19. minutu kada je lopta stigla samo do gol-linije.

Ekipa Osasune je stigla do zaslužene prednosti u 54. minutu, Darko Brašanac se našao na desnoj strani, uputio je sjajnu povratnu loptu, pronašao je Oroza koji pogađa za 1:0.

Gosti stižu do izjednačenja u 75. minutu meča, Florijan Ležen je izveo slobodan udarac, uhvatio na krivoj nozi golmana i pogodio za 1:1.

Domaćin je pokušavao, na kraju u 90. minutu majstorija Ez Abdea koji je prošao po levoj strani, uputio odličan centaršut po zemlji, pronašao je Garsiju koji pogađa za konačnih 2:1.