ATALANTA SE DOČEPALA TRONA TABELE! Izvanredan učinak kluba iz Bergama
Atalanta je slavila sa 2:0, Foto: EPA/Matteo Bazzi

izdvajaju se!

Prvo poluvreme je u potpunosti pripalo Monci

Fudbaleri Atalante slavili su kao gosti u Monci rezultatom 2:0, u meču petog kola Serije A.

Tim iz Bergama je stigao do četvrtog trijumfa u sezoni i tako zadržao prvu poziciju sa 13 bodova.

ZALJUBILI SU SE U NJEGOVU IGRU! Morali su da ga otkupe za MILIONE iz Italije, SRBIN PRAVAC FRANCUSKA!

Prvo poluvreme je u potpunosti pripalo Monci, ali se Gasperinijev tim u nastavku probudio i sa dva brza gola stigao do pobede.

Monca je ostala zakucana za dno tabele bez ijednog osvojenog boda.

KOSTIĆ IZVANREDAN, A JOVIĆ GLAVNA META PROZIVANJA! Gnusna mržnja prema bivšem igraču Real Madrida! (FOTO)

U istom terminu, Salernitana i Empoli su remizirali 2:2.

Gosti su prvi poveli u 31. minutu preko Satrijana, da bi Salernitana u 39. preko Mazokija izjednačila, a onda u 61. i povela, kada je gol postigao Dia.

Ipak, bod gostima iz Empolija obezbedio je Lamers u 81. minutu.