Detalj sa utakmice Real Madrid - Osasuna, Foto: Profimedia

La liga, 7. KOLO

Karim Benzema promašio je jedanaesterac u 79. minutu meča

Objavljeno: 06:57h

Fudbaleri Reala i Osasune odigrali su u Madridu nerešeno 1:1, u utakmici sedmog kola španske Primere.

Real je poveo pogotkom Vinisijusa Žuniora u 42. minutu, a izjednačio je Kike Garsija posle pet minuta igre u drugom poluvremenu.

U finišu meča Real je bio blizu pobede, ali je Karim Benzema pogodio prečku iz jedanaesterca u 79. minutu. Prethodno je Unaj Garsija s leđa oborio upravo Benzemu i zaradio crveni karton. Francuz je dva minuta kasnije uspeo da pogodi mrežu Osasune, ali je taj gol poništen zbog ofsajda.

Real će u sredu dočekati Šahtjor u Ligi šampiona, a nakon toga će gostovati Hetafeu u meču osmog kola Primere.