KAKAV GOLMAN, STRAŠAN GOLMAN! Suso spasio Milan u 85. minutu, ali svi pričaju o Superđiđu! (VIDEO)

Serija A, 24. kolo!

Da nije bilo sedamnaestogodišnjeg golmana Rosonera, Lacio bi sigurno slavio sa nekoliko golova razlike u derbiju kola

Samo Đanluiđi Donaruma i Suso (zbog sjajnog poteza iz 85. minutu) su zaslužni za to što Lacio nije pobegao Milanu čak na šest bodova na tabeli Serije A posle odigrana 24 kola.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Iako su Rimljani tokom cele utakmice napadali i ređali veoma zrele šanse, na kraju je moralo da dođe do podele bodova - 1:1 (1:0).

Domaćin je imao gotovo dvocifren broj prilika, ali je Donaruma u devet navrata bio nerešiva enigma za Lacijale. Ipak, u nadoknadi prvog poluvremena napravio je jedanaesterac, a sa bele tačke ga je na jedvite jade savladao Lukas Biglija.

I pored inicijative nebeskoplavih u drugom delu igre, jedan momenat genijalnosti je doneo konačan rezultat ove utakmice. Suso je promešao nekolicinu defanzivaca i u stilu velikana fudbalske igre savladao Tomasa Strakošu.

Serija A, 24. kolo:

Petak:

Napoli - Đenova 2:0 (0:0) (Zjelinski 50, Đakerini 68) Subota:

Fiorentina - Udineze 3:0 (1:0) (Borha Valero 41, Babakar 62) Nedelja:

Krotone - Roma 0:2 (0:1) (Najngolan 40, Džeko 77)

Inter - Empoli 2:0 (1:0) (Eder 14, Kandreva 54)

Palermo - Atalanta 1:3 (1:2) (Čočev 41 - Konti 19, Gomez 26, Kristante 79)

Sasuolo - Kjevo 1:3 (1:1) (Matri 24 - Ingleze 39, 57, 67)

Torino - Peskara 5:3 (3:0) (Falke 2, Ajeti 9, Beloti 15, 61, Ljajić 53 - Ajeti 73ag, Benali 75, 83)

Sampdorija - Bolonja 3:1 (0:1) (Murijel 82 penal, Šik 83, Mbaje 88 autogol - Džemaili 18)

Kaljari - Juventus 0:2 (0:1) (Iguain 37, 47) Ponedeljak:

Lacio - Milan 1:1 (1:0) (Biglija 45+1 - Suso 85)

BONUS VIDEO: Kad DUGO GREJEŠ KLUPU za rezerve, onda nije čudo ŠTO POBRLJAVIŠ!!