REPREZENTATIVAC SRBIJE DAO GOL POSLE 749 DANA! Prekid posta sa penala (VIDEO/FOTO)
Fudbaleri Srbije, Foto: EPA/Neil Hall

BRAVO!

Pogodak našeg asa bio je onaj za preokret i pobedu njegovog tima

Prvi put posle 24. januara 2021. godine, odnosno 749 dana i dresa Valensije, gol je dao Uroš Račić.

Reprezentativac Srbije upisao je pogodak u nadoknadi prvog poluvremena na gostovanju Maritimu za 2:1 preokret i konačnu pobedu Brage.

Domaćin je poveo u 38. minutu, a dva minuta kasnije izjednačio Banza, a jedan defanzivac "lavova" igrao je rukom i sudija je pokazao na penal.

Kraljevčanin je uzeo loptu, preuzeo odgovornost i pogodio sa bele tačke.

Inače, u današnjem 20. kolu portugalske Primeire odigran je i derbi Sportinga i Porta u Lisabonu, a "zmajevi" su slavili 2:1.