Fudbaleri Napolija, Foto: EPA-EFE/CLAUDIO GIOVANNINI

24. KOLO SERIJE A

Sve je blo gotovo već u prvom poluvremenu

Objavljeno: 21:04h

Fudbaleri Napolija slavili su na gostovanju Empoliju 2:0 u meču 24. kola Serije A.

Gosti su postigli dva gola u prvih pola sata. Prvo u 17. minutu kada je Ismajili postigao autogol, a albanski defanzivac je jedan od krivaca kada se Osimen našao usamljen i pokupio otpadak nakon šuta Kcarackelije za 2:0.

Za Nigerijskog napadača je to bio 19 pogodak u Seriji A ove sezone, takmičenja čiji je ubedljivo najbolji strelac.

Direktan crveni karton je dobio Mario Rui u 67. minutu, ali ni to nije pomoglo domaćoj ekipi.

Napoliju je ovo osmi uzastopni trijumf i ubedljivo su prvi sa 65 bodova, 18 više od drugoplasiranog Intera koji tek treba da odigra svoj meč.