NOVOBEOGRADSKA VEZA! Pipi i Mogli pokidali - Voša mirno čeka Večiti derbi! (VIDEO)

Superliga, 24. kolo!

Dva momka sa jedne od najvećih beogradskih opština pokazala su da su se sjajno adaptirala u Novom Sadu
Objavljeno: 20:37h

Fudbaleri Vojvodine pobedili su danas u gostima čačanski Borac sa 1:0, u prvoj utakmici 24. kola Superlige Srbije.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Pobednički gol postignut je u 23. minutu. Filip Malbašić je pronašao Ivana Lakićevića na desnoj strani terena, a on je poslao loptu po zemlji u šesnaesterac Čačana. Odbrana je izbila loptu, ali samo do Malbašića, koji je sa oko 15 metara smestio u mrežu.

Vojvodina je u drugom poluvremenu imala još jednu odličnu šansu, kada je Dejan Meleg izbio sam pred Sašu Mišića, ali je izgubio kontrolu nad loptom, tako da je golman Borca uhvatio loptu.

Vojvodina sada ima 54 boda, isto koliko i drugoplasirani Partizan, koji sutra protiv lidera Crvene zvezde igra svoj meč 24. kola.