Ko bi rek'o čuda da se dese, da Barsa iz La Korunje ni bod ne odnese? Dokle više taj Serhio Ramos? (VIDEO)

primera 27. kolo

Katalonski klub poražen je od Deportiva u La Korunji rezultatom 2:1 i tako je olakašo Real Madridu put ka tituli koji je pobedio Betis

Samo nekoliko dana nakon istorijske pobede protiv PSŽ-a, Barselona je doživela poraz koji niko nije očekivao.

Katalonski klub poražen je od Deportiva u La Korunji rezultatom 2:1 i tako je olakašo Real Madridu put ka tituli.

Barselona sada ima dva boda manje više od "kraljevskog kluba", ali i jednu utakmicu manje.

Deportivo je odigrao sjajan meč protiv velikog favortia.

Prednost domaćem timu doneo je Hoselua u 40. minutu, da bi Luis Suarez izjednačio rezultat na startu drugog poluvremena.

Barselona je na sve načine pokušavala da dođe do preokreta, ali je Bergantinos 15 minuta pre kraja srušio sve nade gostujuće ekipe.