Bomba Lingarda, neviđena bruka golmana i Murinjovo prejako radovanje! Da li i provociranje Kontea? (VIDEO)

Premijer liga, 29. kolo

Portugalac je skakao od sreće zbog pobede, a mnogi ovo tumače kako provokaciju na račun slavlja trenera Čelsija u subotu
Objavljeno: 17:16h

Mančester junajted je konačno uspeo da se makne sa šestog mesta Premijer lige, iako dugo ne zna za poraz u šampionatu.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Crveni đavoli su iskoristili kiks Arsenala u subotu i slavili protiv Midlzbroa 3:1 čime su se popeli na petu poziciju sa dva boda više od "tobdžija".

Felaini je u svom stilu glavom na isteku pola sata igre doneo prednost Junajtedu koju je u 62. minutu duplirao Lingard brutalnim udarcem sa distance kojim je umalo pocepao mrežu.

Džested je 15 minuta kasnije smanjio rezultat posle kiksa odbrane gostiju, ali je sve dileme oko pobednika rešio golman Midlzbroa u trećem minutu nadoknade.