PEVAĆE SE OD KRUŠEVCA OD IVANJICE! Dukure u 91. minutu doneo Javoru opstanak (VIDEO)
Bubakari Dukure, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, PLEJ-AUT

U baraž idu niški Radnički i surdulički Radnik

Objavljeno: 23:51h

Fudbaleri Javora najveći su pobednici poslednjeg, 37. kola plej-auta Superlige Srbije pošto su opstali zahvaljujući poklapanjima rezultata.

Ivanjičanji su pobedili kruševački Napredak sa 1:0 golom Bubakararija Dukurea u prvom minutu nadoknade vremena.

Kolubara je savladala niški Radnički sa 2:1 i poslala ga u baraž za opstanak, a Lazarevčani će u Prvu ligu Srbije zbog kazne Disciplinske komisije FSS.

"Rudari" su slavili pogocima Uroša Đuranovića u 79. i Mehmeda Ćorića u 92. minutu, dok se kod gostiju sa Čaira radovao Miljan Škrbić u 84. minutu.

Zajedno sa "meraklijama" u baraž će isurdulički Radnik pošto je odigrao 2:2 protiv Spartaka u Subotici.

Za "plave golubove" radovali su se Andrej Todoroski u 17. i Srđan Hrstić u 38. minutu iz penala.

Na drugoj strani, Mihailo Oreščanin u 49. i Dejan Dražić tri minuta kasnije.

U duelu dve Mladosti, Lučanci su bili bolji od GAT sa 2:1 posle preokreta.

Nikola Janković je u 48. minutu doneo Novosađanima 1:0, a onda je Nikola Jojić u 60. izjednačio na 1:1, a trijumf je osigurao Marko Mirić u 70. minutu.