SRBIN POGODIO ZA BENFIKU: Ristić overio pobedu tima iz Lisabona! (VIDEO)
Mihailo Ristić na meču Benfika - Sautempton, Foto: Printscreen/Instagram/slbenfica

DOBRA PARTIJA

Rezultat je na kraju bio 2:0

Objavljeno: 19:11h

Pripreme za novu fudbalsku sezonu uveliko su u toku. Prvi pripremni meč odigrala je i ekipa Benfike koja je savladala Sautempton 2:0.

Oba gola pala su u prvom poluvremenu, a strelci su bili David Neres i Mihailo Ristić.

Benfika je povela nakon deset minuta, kada je David Neres ušao u šesnaesterac i matirao golmana engleskog tima.

Portugalski šampion je potom udvostručio svoje vođstvo na samom kraju prvog poluvremena pošto je srpski internacionalac Mihailo Ristić uspeo da pogodi gol Sautemptona.

Trener Sautemptona je zamenio čak deset igrača u drugom poluvremenu, ali mu ni to nije bilo dovoljno da njegova ekipa stigne makar do počasnog gola.