E, ovo se zove triler! Betis je imao tri boda do 88. minuta, a za samo dva minuta je prokockao sve! (VIDEO)

primera, 29. kolo

Kakav meč!
Objavljeno: 22:56h

Fudbaleri Espanjola uspeli su da savladaju ekipu Betisa na svom terenu rezultatom 2:1, i to na kakav način!

Na utakmici nije bilo golova sve do 78. minuta kada je sa bele tačke pogodio Kastro, a onda je usledio šou!

Fuego je izjednačio na 1:1 u 88. minutu, da bi samo dva minuta kasnije Hoze Antonio Rejes doneo svojoj ekipi sva tri boda!

Espanjol sada zauzima osmu poziciju sa 43 boda, dok je Betis 13. sa 31 bodom.

Darko Brašanac je odigrao ceo meč za goste.

Primera – 29. kolo Espanjol – Betis 2:1 (0:0) Fuego 87, Rejes 90 - Kastro 78(p) Subota

Viljareal – Eibar 13.00 Osasuna – Atletik Bilbao 16.15 Real Sosijedad – Leganjes 18.30 Malaga – Altetiko Madrid 20.45 Nedelja

Sevilja – Sporting Hihon 12.00 Real Madrid – Alaves 16.15 Valensija – Deportivo 18.30 Granada – Barselona 20.45 ponedeljak: 20.45 Selta – Las Palmas