KEJN DOMINIRAO, BAJERN POBEDIO: Bavarci POKORILI Bremen na startu Bundeslige! (VIDEO)
Hari Kejn, Foto: INA FASSBENDER / AFP / Profimedia

POKER

Bajern uspešno startovao sezonu u Bundesligi, Hari Kejn odmah pokazao majstorstvo i kvalitet

Objavljeno: 22:28h

Fudbaleri Bajern Minhena savladali su u prvom meču nove sezone Bundeslige Verder u Bremenu rezultatom 3:0

Sve je prošlo u znaku Harija Kejna, koji je debitovao za Bavarce u nemačkom šampionatu.

Legenda Totenhema je u dresu novog kluba upisao asistenciju, ali i prvenac.

Sjajni Englez je magično proigrao Liroja Sanea u 4. minutu, a nemački fudbaler je potom sjajno završio akciju i doneo prednost Bajernu.

Nekoliko minuta kasnije Verder je izjednačio golom Niklasa Filkruga, ali je on poništen zbog minimalnog ofsajda.

Šanse su se ređale na obe strane, ali nikako nismo mogli da vidimo drugi gol.

To se promenilo u 75. minutu kada je Kejn posle dobrog proigravanja Alfonsa Dejvisa postigao svoj prvi gol u dresu Bajerna.

Ubrzo je Englez izašao iz igre iz predostrožnosti nakon što se požalio na lakšu povredu noge.

Do kraja meča videli smo još dva gola gostiju.

Prvo je posle izuzetne akcije Sane postigao svoj drugi pogodak, a onda je u nadoknadi vremena rezervista Matis Tel snažnim udarcem postavio konačnih 4:0.

Standings provided by Sofascore

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU