LUDILO U HUMSKOJ! Incidenti pre i za vreme utakmice, a na terenu dva crvena kartona, penal i novi preokret Partizana! (FOTO) (VIDEO)

Superliga, 29. kolo

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog

Fudbaleri Partizana došli su do nove pobede u okviru Superlige Srbije!

Crno-beli su na svom stadionu posle preokreta savladali Radnik iz Surdulice rezultatom 2:1!

DVE TEORIJE O TUČI ISPOD JUŽNE TRIBINE: Napad maskiranih Delija ili tuča zbog Saleta Mutavog! (FOTO) (VIDEO)

Pobedu domaćoj ekipi doneli su Marko Janković (53) i Uroš Đurđević sa penala (76), dok je počasni pogodak za goste delo Nemanje Arsenijevića.

OPET NEMIRI NA STADIONU PARTIZANA: Sada na istočnoj tribini, uletela i žandarmerija! (VIDEO)

Interesantno je da je Radnik u samo tri minuta dobio dva crvena kartona (75-78) - Frensis i Gojković.

ŠTA SE DEŠAVA NA PARTIZANOVOM JUGU? Grobari spakovali zastave i jurnuli ka tunelu na poluvremenu, a onda se vratili! (VIDEO)

Utakmici su prethodili nemiri ispred južne tribine, a o tome više pročitajte OVDE!

Tokom prvog poluvremena Partizan nije bio bolja ekipa, nije uspeo da stvori nijednu šansu maltene, dok su gosti iskoristili jedan momenat nepažnje domaće odbrane i poveli.

U nastavku smo videli totalnu drugačiju priču i odlično izdanje crno-belih, koji su konstatno pritiskali, stvarali šanse i na kraju zasluženo preokrenuli rezultat.