STANOJE I DALJE NE ZNA ZA PORAZ: Bivši trener Partizana upisao važan trijumf!
Aleksandar Stanojević, Foto: Serhat Cetinkaya / AFP / Profimedia

TRI BODA

Bivši trener Partizana Aleksandar Stanojević i dalje ne zna za poraz u novoj sezoni turskog šampionata u fudbalu

Aleksandar Stanojević nastavio je sa dobrim rezultatima na startu nove sezone Superlige Turske.

Posle dva remija u uvodna dva kola, njegov Konjaspor je na svom terenu savladao Gazijantep rezultatom 2:0.

Konjaspor tako posle tri odigrana kola ima pet bodova i bar na kratko će provesti neko vreme na drugoj poziciji, dok je Gazijantep zakucan za dno tabele i još uvek nema niti jedan bod u novoj sezoni.

Posle prvih 45 minuta bilo je nerešeno 0:0, a u drugom poluvremenu Stanojevićevi momci pokazali su dosta bolju igru.

Bivši trener Partizana napravio je tri izmene u 60. minutu i to se pokazao kao pun pogodak. Konja je povela u 69. minutu pogotkom kapitena Giljermea.

Konačnih 2:0 postavio je rezervista Robert Murić u 95. minutu na asistenciju još jednog rezerviste, Konrada Mihalaka.

Za ekipu Gazijantepa ceo meč je odigrao Marko Jevtović, dok je Lazar Marković u igru ušao u 75. minutu.

Konjaspor u narednom kolu gostuje u Istanbulu ekipi Bašahšehira, dok će Gazijantep na svom terenu tražiti prve bodove protiv istanbulskog velikana Galatasaraja.