SPEKTAKL VEČERI U MOSTARU: Zrinjski okrenuo 0:3 - Fener pobedio bez Tadića
Fudbaleri Zrinjskog, Foto: Hollandse Hoogte / Shutterstock Editorial / Profimedia

1. KOLO LIGE KONFERENCIJA

Zanimljivo veče u Ligi konferencija

Objavljeno: 18:34h

Fudbaleri Zrinjskog pobedili su favorizovani AZ Alkmar sa 4:3 posle velikog preokreta u prvom kolu grupe E Lige konferencija.

Tim iz Mostara je gubio sa 3:0 posle prvog poluvremena, ali onda je usledio spektakl u režiji domaćih.

Fudbaleri Alkmara su vodili golovima Van Brederodea, Mijnansa i De Vita, a preokret domaćina započeo je Kožulj u 48. miniutu.

U 68. minut Zrinjski je već smanjio na 2:3, a ovaj put je strelac bio Ćorluka, a tri minuta kasnije došlo je izjednačenje. Precizan je bio Hrvanović, a za potpuno slavlje pobrinuo se Kožulj u 81. minutu.

U ovoj grupi Legija je bila bolja od Aston Vile 3:2.

Fudbaleri Fenerbahčea pobedili su Nordsjeland 31: (2:0) u prvom meču grupne faze Lige konferencije.

Srpski fudbaler Dušan Tadić je ušao u igru tek u 87. minutu meča.

U ovoj grupi Ludogorec je bio ubedljiv protiv Trnave sa 4:0.

PAOK i Ajntraht su zabeležili pobede u okviru Grupe E.