LIVERPUL SA DEVETORICOM PORAŽEN U 96. MINUTU OD TOTENHEMA! Meč obeležilo suđenje Sajmona Kupera (VIDEO/FOTO)
Slavlje fudbalera Totenhema, Foto: EPA/ NEIL HALL

PREMIJER LIGA, 7. KOLO

Gosti su dobili dva crvena kartona, po jedan u oba poluvremena, a Luisu Dijazu neopravdano je poništen gol zbog nepostojećeg ofsajda

Objavljeno: 17:21h
Veljko Petrović

Fudbaleri Totenhema pobedili su Liverpul sa 2:1 u derbiju sedmog kola Premijer lige, a meč je obeležilo suđenje Sajmona Kupera.

Luisu Dijazu poništen je gol zbog ofsajda, a snimak je pokazao da nedozvoljene pozicije, ali odluka nije promenjena.

Hjong Min Son praktično u narednom napadu u 36. minutu daje gol pošto je Rišarlison izbegao ofsajd, a Virdžil van Dajk zakasnio da izađe.

U čevrtom minutu nadoknade prvog poluvremena Virdžil van Dajk spustio je glavom loptu Kodiju Gakpou koji je iz okreta izjednačio.

Detalj sa utakmice Totenhema i Liverpula
Detalj sa utakmice Totenhema i Liverpulafoto: EPA/ NEIL HALL

Diogo Žota na poluvremenu je zamenio povređenog strelca i već u 69. minutu dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.

"Pevci" su do tri boda stigli u šestom minutu nadoknade drugog poluvremena autogolom Žoela Matipa.