KAKVA BRUKA DINAMA U PRIŠTINI: Tim iz tzv. Kosova održao čas fudbala Zagrepčanima

bruka

Dinamo deluje neprepoznatljivo ove sezone

Fudbaleri Dinama iz Zagreba pretrpeli su poraz od Balkanija u Prištini rezultatom 2:0, u drugom kolu grupe C Lige konferencija.

Almir Krjeziju je postigao gol za Balkani u 44. minutu, dok je Valid Hamidi dodao drugi u 83. minutu ovog susreta, obezbedivši tako senzacionalnu pobedu Balkanija.

Ovim trijumfom, Balkani su se izjednačili na tabeli sa Dinamom, oba tima sada imaju po tri boda. Prva pozicija pripada Plzenju sa šest bodova, dok Astana zauzima poslednje mesto bez osvojenih poena.

Češki klub je ostvario pobedu u Kazahstanu rezultatom 2:1. Astana je povela golom Tomasa u 51. minutu, ali je Tomas Čori izjednačio tri minuta kasnije. Pobedonosni gol za Plzenj postigao je Lukaš Kalvah u 57. minutu.