Dok su svi gledali Derbi, odigrano je celo prvo kolo plej-ofa i plej-auta!

Superliga, 31. kolo

Čukarički ponovo poražen, Voša slavila nad Čarapanima, u plejautu se lagano kristališu stvari...

Fudbaleri Čukaričkog poraženi su na svom terenu od Radnika sa 1:2 u 31. kolu Superlige Srbije, prvoj utakmici plej-auta domaćeg šampionata.

Čukarički je poveo golom Ognjena Ožegovića u 14. minutu, da bi Radnik do izjednačenja stigao u 31. pogotkom Miloša Trifunovića iz jedanaesterca, a preokret Surduličana kompletirao je Nemanja Arsenijević u 66.

Čukarički je sada drugi na tabeli sa 20 bodova, dva manje od Spartaka, koji je ranije danas pobedio Metalac 3:1. U ranijim utakmicama, Borac je posle osam uzastopnih poraza uspeo u gostima da pobedi Rad sa 2:1, i tako se pomeri sa dna tabele.

Na poslednjem mestu sada je Novi Pazar, koji je izgubio 4:0 od Bačke u gostima. Pazarci su od petog minuta igrali bez Aleksandra Tasića, koji je dobio direktni crveni karton.

Novi Pazar je ostao na 10 bodova, dok Borac ima 12.

Spartak je kod kuće pobedio Metalac sa 3:1 i tako se bar privremeno popeo na prvo mesto, sa 22 boda, dva više od Čukaričkog.

Rad je treći sa 18 bodova, a Bačka četvrta sa 17.

BONUS VIDEO: Tuča ispred svlačionice posle derbija: Kanga udario Leonarda