Džud Belingem, Foto: Ruben Albarran / Shutterstock Editorial / Profimedia

neverovatno

Englez još jednom pokazao da mu nema premca

Objavljeno: 18:26h

Fudbaleri Real Madrida deklasirali su Osasunu u okviru 9. kola Primere rezultatom 4:0.

Ponovo je junak Madriđana bio nezaustavljivi Džud Belingem, koji je uspeo da nadmaši i učinak Kristijana Ronalda.

Slavlje fudbalera Real Madrida
Slavlje fudbalera Real Madridafoto: AA/ABACA / Abaca Press / Profimedia

Sjajni Englez stigao je do svog osmog pogotka u Primeri na sedam mečeva, što nije uspeo ni čuveni Portugalac koji je postigao sedam golova u prvih sedam utakmica.

Belingem je protiv Osasune strelac bio dva puta i to u 9. minutu prvog i 9. minutu drugog poluvremena.

Pored njega golova za Real postigli su Vinisijus Žunior i Hoselu, koji je mogao da postigne još jedan pogodak, ali mu je golman Osasune Serhio Erera odbranio penal.

Real se ponovo osamio na prvom mestu sa 24 osvojena boda, dok je tim iz Pamplone na desetom mestu sa isto toliko bodova.