I TO SE DOGODILO: Pobedio i Azerbejdžan!
Azerbejdžanci na meču protiv Belgije, Foto: Vincent Kalut / Panoramic / Profimedia

lčudo neviđeno

Duel dva prežaljena tima

Objavljeno: 20:29h

Fudbalska reprezentacija Azerbejdžana pobedila je večeras u Talinu Estoniju sa 2:0, u utakmici Grupe G u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2024. godine.

Azerbejdžan je poveo u devetom minutu golom Torala Bajrama, a konačan rezultat postavio je Ramil Šejdajev u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Azerbejdžan je odigrao pet utakmica i zauzima četvrto mesto na tabeli sa četiri boda. Estonija je odigrala meč više i poslednja je, peta na tabeli sa jednim bodom.

Po pet utakmica odigrale su preostale tri ekipe. Prvoplasirana Belgija i drugiplasirana Austrija imaju po 13 bodova, dok Švedska ima šest.

U toj grupi večeras igraju još Austrija - Belgija.