SPARTAK ODOLEVA: Partizan se baš muči u Subotici!

SUPERLIGA SRBIJE

Crno-beli nisu pružili blistavu partiju

Objavljeno: 20:55h

Fudbaleri Partizana trenutno igraju meč 12. kola Superlige Srbije protiv Spartaka u Subotici.

Posle uvodnih 45 minuta rezultat je 0:0, pa crno-bele čeka težak posao u nastavku u potrazi za nova tri boda.

Gosti iz Beograda bili su bolji rival u prvom poluvremenu, ali nisu stvorili veliki broj stopostotnih prilika.

Partizan je sreću uglavnom okušavao udarcima iz daljine, i to veoma dobrim.

Bibars Natho je u 9. minutu uputio nezgodan udarac, ali ga je odbranio Aleksandar Vulić.

U 23. minutu bilo je opasno pred golom Partizana, Nemanja Ćalasan je poslao paralelan pas u peterac crno-belih, između golmana i štopera, ali nije bilo nikog od njegovih saigrača da tu loptu sprovede u mrežu.

Do kraja poluvremena videli smo strahovit pokušaj Frenka Kanutea sa preko 20 metara, ali je on na njegovu nesreću završio na stativi, a nedugo posle je iz daljine ponovo šutirao Natho, ali mu je i ovog puta Vulić fantastično odbranio udarac.

Partizan će morati mnogo bolje ako želi do tri boda i nove, devete, pobede u Superligi Srbije ove sezone.