PORTUGALAC PRELEPIM GOLOM SPASIO JUNAJTED: Šefild namučio "crvene đavole"! (VIDEO)
Dalo daje gol Šefildu, Foto: Ryan Browne / Shutterstock Editorial / Profimedia

9. kolo premijer lige

Dalo heroj Junajteda

Objavljeno: 23:17h

Fudbaleri Mančester junajteda su slavili u gostima kod Šefild junajteda sa 2:1, u utakmici devetog kola Premijer lige.

Junak "crvenih đavola" je bio Portugalac Diogo Dalo, koji je postigao prelep gol u 77. minutu.

Gosti su poveli preko Skota Mektominija u 28, da bi domaći preko Olivera Mekburnija izjednačili u 34. minutu iz penala.

Junajted je posle ovog kola osmi sa 15 bodova, dok je Šefild ostao zakucan za dno sa jednim bodom.

Šefildu sledi gostovanje Arsenalu, dok Junajtedu predstoji gradski derbi sa Sitijem.

02:42

POBEDA SAUDIJSKE ARABIJE OČEKIVANA? Trener: Ulažu mnogo u fudbal, imaju ratnički mentalitet, a uslovi za trenine su im SVEMIRSKI!