Bravo, Bane!!! Kapiten Srbije dao prvenac i doneo pobedu Zenitu! (VIDEO)

DOKTOR

Ekipa iz Sankt Peterburga

Zenit se baš pomučio sa Uralom, mučio se i sa dva igrača više na terenu, bilo je primetno da je poraz od moskovskog Spartaka u prošlom kolu ostavio posledice. Gosti su posle sata igre ostali sa igračem manje, Rumun Bicfalvi je zbog dva žuta kartona morao da napusti teren, a samo minut kasnije pocrveneo je i

Roman Pavljučenko.

ILIEV ZA ESPRESO: ON je jedini igrač Zvezde koga bih voleo da vidim u Partizanu! (VIDEO)

Odolevao je Ural sve do 86. minuta, kada je Branislav Ivanović svojim prvencem doneo tri boda Zenitu. Do kraja je crveni karton dobio i Emeljanov, pa su gosti završili utakmicu sa samo osam igrača.

U sudijskoj nadokandi, rezervista Zenita Joan Molo postavljakonačnih 2:0. Zenit je ovom pobedom smanjio zaostatak u odnosu na vodeći Spartak na osam bodova, ali lider ima i utakmicu manje. Uralova serija od četiri uzastopne pobede je prekinuta.

BONUS VIDEO: Šetalica i transparenti Grobara na 154. Večitom derbiju