GUDELJ POGODIO U PORAZU OD ARSENALA! Megvajer i Onana za prvenac Junajteda, Real se radovao u "Kamenolomu" (FOTO)
Radost Nemanje Gudelja posle gola Arsenalu, Foto: EPA/Raul Caro

LIGA ŠAMPIONA

Remi Lensa i PSV-a, Napoli osvojio Berlin, a Sosijedad bio bolji od Benfike

Objavljeno: 07:41h
Veljko Petrović

Fudbaleri Mančester junajteda zabeležili su prvu pobedu u trećem kolu A grupe Lige šampiona golom Harija Megvajera u 72. minutu protiv Kopenhagena.

Heroj je bio i Andre Onana pošto je u sedmom minutu nadoknade drugog poluvremena odbranio penal Džordanu Larsonu.

Nemanja Gudelj, reprezentativac Srbije pogodio je u 58. minutu za Sevilju kod kuće, ali je Arsenal slavio sa 2:1.

Radovali su se Gabrijel Martineli u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena i Gabrijel Žezus u 53. minutu.

Nemanja Gudelj na utakmici Sevilje i Arsenala
Nemanja Gudelj na utakmici Sevilje i Arsenalafoto: EPA-EFE/RAUL CARO

Lens je u prošlom kolu savladao Arsenal, a sada je izvukao remi od 1:1 na domaćem terenu protiv PSV-a.

Holandski velikan poveo je preko Johana Bakajoka u 54. minutu, a poravnao je Eli Vahi 11 minuta kasnije.

Đakomo Raspadori u 65. minutu doneo je minimalno slavlje Napoliju u paklenoj atmosferi Olimpijskog stadiona u Berlinu protiv Uniona.

Real Madrid osvojio je Bragu golovima Rodriga u 16. i Džuda Belingema u 61. minutu, dok je Alvaro Đalo dva minuta kasnije postavio konačan rezultat.

Za kraj, komšijski susret Benfike i Real Sosijedada i slavlje gostiju u Lisabonu preko Braisa Mendeza u 63. minutu.