Barselona osramotila Real, Liverpul pregazio Siti, Miha izgubio italijanski derbi! (VIDEO)

dan fudbalskih klasika

Neverovatni derbiji u kojima je "palo" čak 9 golova, od kojih su po četiri u mreži Reala i Mančester sitija i jedan utešni iza leđa golmana Liverpula. Ostaje nam još jedan derbi, a to je duel Juventusa i Milana od 20.45
Katastrofa Reala u Madridu! Barselona je u "El Klasiku" razbila "kraljevski" klub sa 4:0, dokazala nadmoć koju ima i kvalitet
odnosu rivala
Već u 11. minutu Luis Suarez je na asistenciju Roberta Nejmar povisio na 2:0 Real nije do tada imao ni jednu pravu priliku.
I kada su se svi ponadali da će Madriđani doneti neizvesnost u drugih 45 minuta Inijesta Kataloncima 16 minuta pre kraja Suarez je drugim
sudbinu po malo favorizovanog Reala. Posle poraza od Sevilje, ovo je drugi uzastopni za tim Rafaela Beniteza šest bodova više od najvećeg rivala.
Klopovog Liverpula Mančesteru psolutni favoriti pred ovaj derbi bili "građani "crvene" skoro 6
Sitija niko nije naslućivao. Već na samom startu meča, tačnije u sedmom minutu Firmino Mangala koji je uspeo da ubaci loptu u sopstvenu mrežu katastrofu
Kutinjo je u 23. minutu povisio na 2:0, da bi već u 32. bilo velikih tri gola Aguero je uspeo da u finišu prvog dela smanji prednost, ali po njegov tim. , "građani" su digli ruke od bilo kakvog pokušaja za anuliranje prednosti ili preokret, postavio konačnih 4:1.
Neverovatno zvuči, ali posle ovog kola Lester Liverpul na devetoj. Fudbaleri Juventusa su u derbiju 13. kola Serije A Milan Siniša Mihajlović rezultatom
Jedini pogodak na meču postigao Paulo Dibala sam meč je bio ispod očekivanja
Ovom pobedom Juve je prestigao Milan na tabeli mesto 21 bodom "roso-nera". OVAKO JE TEKAO DAN DERBIJA 22:36 - Kraj utakmice. Juventus je osvojio tri boda na svom stadionu 22:09 - GOOOOOL! Paulo Dibala je strelac u velikom derbiju fudbalske 66. minut. 21:50 - Drugo poluvreme je u toku, a Juventus malo konkretniji pogodak POLUVREME, 0:0 U TORINU! 21:25 - I dalje je nerešeno na "Juventus Areni", a za sada je nešto konkretniji prave prilike da se ugrozi gol "roso-nera".
21:06 - Apsolutno ništa specijalno se ne dešava na italijanskom derbiju o nismo očekivali posle utakmice 20:45 - Počeo je derbi između Juventusa i Milana
Printscreen/Flashscore.com
20:21 - Kraj derbija između Šalkea i Bajerna, gde je pobedu odneo šampion Nemačke posle preokreta od 3:1, dok je u isto vreme okončan i susret između Sitija i Liverpula! 20:10 GOOOOOL! Liverpul vodi sa 4:1 u Mančesteru upiše Martin Škrtel. 20:08 - Gotov je "El Klasiko" koji je bio fenomenalan Real sa čak 4:0! 20:00 Bliži se lagano kraj derbiju Reala i Barse, koji domaći navijači žele direktan crveni karton zbog udaranja Nejmara.
19:53 - GOOOOL! Bajern je preokrenuo protiv Šalkea u Gelzenkirhenu
19:50 - GOOOOOL! Neverovatnih 4:0 za Barselonu! Luis Suarez "El Klasiku".
Drugo poluvreme nije nalik prvom kada su golovi padali "kao kiša", 20-ak minuta u Madridu Mančesteru Gelzenkirhenu.
19:28 - GOOOOL! Barselona vodi sa 3:0 zahvaljujući iskusnom Andresu Inijesti!
Zvanično! Derbi između Panatinaikosa i Olimpijakosa neće se odigrati! Rezultati na poluvremenu:
Mančester siti - Liverpul 0:3 Šalke - Bajern Minhen 1:1 Real Madrid - Barselona 0:3 19:13 - GOOOOOL! Ponovo u Mančesteru Siti pogotka Kun Aguero!
19:09 - Suarezov gol protiv Reala je prvi pogodak čak 885 minuta!
19:02 - GOOOOL! Firmino postiže pogodak Liverpul Liverpul 3:0 protiv Mančester sitija!
18:57 - GOOOOOL! Kiša golova na derbijima Barse Madridu 18:53 - GOOOOOL! Kutinjo je strelac u Mančesteru Sitija
18:50 GOOOOOL Šalke Maks Mejer je strelac za "plave".
18.40 - GOOOOL! David Alaba dovodi Bajern u ranu
18:37 GOOOOOL! Liverpul je poveo na "Etihadu" Mangala koji je ubacio loptu u sopstvenu mrežu
18.26 - GOOOOL! Luis Suarez postiže gol i dovodi Barselonu 12. minut meča!
18:20 - Već je peti minut u Madridu, a Real je počeo da pritiska Barselonu koji je par puta dobro prodro, ali nije uspeo do kraja da gostiju 18:10 - Igrači na "Santjago Bernabeuu" su izašli na teren, i sve je spremno za novi "El Klasiko" puštena u čast Francuske, i poginulih u stravičnim terorističkim
18:00 - Luka Milivojević, koji treba da nastupi za Olimpijakos protiv Panatinaikosa od 18.30, u incidentu navijača pogođen je bakljom!
AP/Yorgos Karahalis
17:50 - "Stara dama" je u poslednjem velikom derbiju Italije potpuno nadigrala Milan
17:41 - Poslednje informacija se pojavila u grčkim medijima koja kaže PAO-a i Olimpijakosa možda neće biti odigran , "divljanja" domaćih navijača. 17:33 - Poslednji "Klasiko" bio je neverovatan
17:25 - Poslednji derbi između Liverpula i Mančester sitija golom razlike.
17:20 najpoznatija engleska televizija prenositi dva velika derbija ove subote.
Instagram/bewarmers
17:00 - Ovim rezultatima se završavalo prethodnih 20 duela između Reala i Barse, odnosno Mančester sitija i Liverpula.