NOVI PAZAR SRUŠIO RADNIČKI: Kragujevčani "razbijeni" od strane bivših partizanovaca!
Sjajna partija Novog Pazara, Foto: Starsport

superliga srbije

Sjajna partija Novog Pazara

Objavljeno: 20:42h

Fudbaleri Novog Pazara ostvarili su ubedljivu pobedu u Kragujevcu nad ekipom Radničkog rezultatom 4:0 u okviru 16. kola Superlige Srbije.

Marko Obradović bio je junak utakmice, postigavši dva gola u 14. i 17. minutu, čime je utakmica već u ranoj fazi bila rešena.

U nastavku susreta, Sejduba Suma je dodao još jedan gol u 61. minutu, dok je Adem Ljajić postigao četvrti gol za Novi Pazar u 82. minutu. Zanimljivo je da su sva trojica strelaca bivši članovi FK Partizan.

Finiš meča obeležila je snežna mećava na stadionu "Čika Dača", što je navelo sudiju Lazara Lukića da prekida igru kako bi se obeležile granice terena.

Novi Pazar se trenutno nalazi na četvrtom mestu na tabeli Superlige sa 23 bodova, dok je Radnički deveti sa 18. U narednom kolu, fudbaleri Novog Pazara dočekuju Javor, dok će Radnički gostovati Čukaričkom.

01:27

SVE OSIM UBEDLJIVE POBEDE NEĆE BITI USPEH SRBIJE! Đurović i Bjelinić o borbi za Evropsko prvenstvo: Ovo je dobro za naš fudbal!