Totenhem - Aston Vila, Foto: Alex Morton/Tottenham Hotspur FC / Shutterstock Editorial / Profimedia

13. kolo premijer lige

Novi poraz tima iz Londona

Objavljeno: 17:42h

Fudbaleri Aston Vile pobedili su u Londonu domaći Totenhem sa 2:1, u utakmici 13. kola Premijer lige i naneli mu treći uzastopni poraz.

Totenhem je poveo u 22. minutu golom Đovanija Lo Čelsa, a izjednačio je Pau Tores u sedmom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Pobedu ekipi iz Birmingema doneo je Oli Votkins pogotkom u 61. minutu. Votkins je zatresao mrežu i pre toga, u 24. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Posle devete pobede u ligi Aston Vila je četvrta na tabeli sa 28 bodova, koliko ima i trećeplasirani Liverpul. Mančester siti na drugom mestu ima bod više, a prvoplasirani Arsenal 30 bodova.

Posle trećeg uzastopnog poraza Totenhem je peti sa 26 bodova.

Kasnije na Gudisonu igraju Everton - Mančester junajted.