LACIO POKLEKAO U VERONI: U Rim se vraćaju sa jednim bodom!
Verona je uspela da ostane neporažena, Foto: EPA/Maurizio Brambatti

serija a

Verona je uspela da ostane neporažena

Fudbaleri Lacija su odigrali izjednačeno na utakmici protiv Helas Verone na stadionu Mark Antonio Bentegodi, rezultat na kraju bio je 1:1.

Gosti iz Rima su poveli u 23. minutu golom Matee Zakanjija, uz asistenciju Felipea Andersona. Tomas Anri je doneo bod ekipi Verone postigavši gol u 70. minutu.

Verona je upisala četvrti uzastopni remi, trenutno se nalazi na 18. mestu sa 11 bodova, dok je Lacio na osmom mestu sa 21 bodom. Srpski reprezentativac Darko Lazović je bio na terenu od početka drugog poluvremena do kraja meča.

U narednom susretu, Verona će gostovati Fiorentini, dok će Lacio prvo igrati utakmicu Lige šampiona protiv Atletiko Madrida, a zatim se suočiti s Interom.