"GALEBOVI" POKIDALI "PEVCE", A ONDA ZASPALI! Totenhem se spasio debakla u Brajtonu (FOTO)
Slavlje fudbalera Brajtona, Foto: Jane Stokes/ProSports / Shutterstock Editorial / Profimedia

PREMIJER LIGA, 19. KOLO

Gosti dali dva gola za četiri minuta u poslednjih 10 minuta igre

"Galebovi" pokidali "pevce", a onda zaspali! Možda i najbolji opis utakmice 19. kola Premijer lige između Brajtona i Totenhema koja je završena sa 4:2.

Domaćin je vodio 4:0 golovima Džeka Hinšelvuda u 11, Žoaoa Pedra u 23. i 75. minutu iz penala i Pervisa Estupinjana u 63. minutu.

Slavlje fudbalera Brajtona
Slavlje fudbalera Brajtonafoto: James Marsh / Shutterstock Editorial / Profimedia

Na drugoj strani, gosti su se spasili debakla preko Aleha Veliza u 81. i Bena Dejvisa u 85. minutu.