PETROVIĆ PRIMIO ČETIRI GOLA OD LIVERPULA, ALI JE IMAO DEVET ODBRANA! Pobede Sitija i Totenhema (VIDEO/FOTO)
Đorđe Petrović na utakmici Liverpula i Čelsija, Foto: EPA/ADAM VAUGHAN

PREMIJER LIGA, 22. KOLO

I pored ovakvog razvoja događaja na terenu, srpski golman bio najbolji pojedinac "plavaca"

Objavljeno: 00:11h

Erling Holand ušao je u igru u 71. minutu i tako upisao prvi meč u svim takmičenjima još od 6. decembra 2023. godine.

Nije se upisao u strelce jer je već tada Mančester siti vodio 3:0, a na kraju je Barnli smanjio na konačnih 3:1 preko Amena Al-Dakhlija u 93. minutu.

Prethodno se dvaput u strelce upisao Hulijan Alvarez u 16. i 22. minutu, dok se Rodri radovao u prvom minutu drugog poluvremena.

Totenhem je za minut preokrenuo protiv Brentforda i slavio je sa 3:2, a "pevce" je načeo Nil Mopaj u 15. minutu.

"Pčelice" su ostale bez odgovora posle pogodaka Destinija Udogija u 48, Brenana Džonsona u 49. i na kraju Rišarlisona u 56. minutu.

Ajvan Toni postavio je krajnji rezultat u 67. minutu. U derbiju 22. kola Premijer lige Liverpul je bio ubedljiv protiv Čelsija sa 4:1.

I pored ovakvog razvoja događaja na terenu, srpski golman Đorđe Petrović bio je najbolji pojedinac "plavaca" sa devet odbrana!

Diogo Žota savladao je našeg čuvara mreže u 23. minutu, a Konor Bredli radovao se u 39.

Darvin Nunjez je u 45+2. minutu pogodio prečku sa penala, ali je Dominik Soboslaj povisio na 3:0 u 65. minutu.

Trenutak kada je Darvin Nunjez promašio penal
Trenutak kada je Darvin Nunjez promašio penalfoto: EPA/ADAM VAUGHAN

Kristofer Nkunku smanjio je na 3:1 u 71. minutu, ali se Enfild ponovo radovao posle preciznog hica Luisa Dijaza u 79. minutu.