TADIĆEV GOL NIJE BIO DOVOLJAN: Veliki kiks Fenera, Galata se osamila na čelu tabele! (VIDEO)
Dušan Tadić, Foto: AA/ABACA / Abaca Press / Profimedia

superliga turske

Nisu se nadali ovakvom ishodu pre početka meča

Fudbaleri Fenerbahčea odigrali su nerešeno 2:2 u Istanbulu protiv Alanjaspora u okviru 25. kola turske Superlige.

Fener je sada drugi sa 64 boda, dva manje od vodećeg Galatasaraja, dok je Alanja na poziciji 14 sa 28 poena.

Gosti su poveliki pogotkom Loida Augusta u 12. minutu, a 1:1 Feneru doneo je Dušan Tadić golom sa bele tačke u 49. minutu.

Deset minuta kasnije domaćinu je totalni preokret doneo Edin Džeko, ali samo četiri minuta posle tog gola Augusto postiže još jedan i postavlja konačnih 2:2.

Fener je tako još jednom kiksnuo na domaćem terenu i prepustio Galati prvo mesto.