Urnebesno: Staridž van terena zato što je iščašio vilicu od smeha u Mančesteru! (FOTO)

Smejao se za ceo tim

Iskrivio se od smeha zbog debakla "građana"
Objavljeno: 12:46h

Fudbaleri Liverpula napravili su veliko iznenađenje ubedljivim trijumfom u gostima nad Mančester sitijem - 4:1, u 13. kolu Premijer lige. Eliakim Mangala postigao je autogol u sedmom minutu, a strelci su još bili Filipe Kutinjo u 23, Roberto Firmino u 32. i Martin Škrtel u 81. Gol za Siti postigao je Serhio Aguero u 44. minutu, na asistenciju reprezentativca Srbije Aleksandra Kolarova, koji je odigrao celu utakmicu. Interesantna bila je reakcija Danijela Staridža, napadača "redsa" koji ove sezone kuburi sa povredama i zato ga nema na terenu. Međutim, on je uživao u debaklu "građana", umirući od smeha: