ČUKARIČKI ŠOKIRAO PARTIZAN U POSLEDNJEM MINUTU: Kiks crno-belih
Partizan - Čukarički poslednji meč u Superligi, Foto: Starsport©

iznenađenje

Brđani odneli pobedu nad liderom Superlige

Objavljeno: 13:58h

Partizan i Čukarički su odigrali prijateljski meč bez prisustva publike, a "Brđani" su slavili sa 1:0.

Igralo se dva poluvremena od po 30 minuta, a ključni detalj je viđen u 59. minutu kada je Cvetković pogodio posle centaršuta Stankovića i savladao golmana tima iz Humske, Miloša Krunića.

Oba trenera su igrala u izmenjenim sastavima i dali su šansu momcima koji inače nemaju značajnu minutažu.

Igor Duljaj
Igor Duljajfoto: Starsport©

Za Čukarički je debitovao Urugvajac Koruho Guzman, dok je Aleksa Janković zaigrao protiv dojučerašnjih saigrača.

Bilo je prilika sa obe strane, izabranici Igora Duljaja su bolje ušli u meč, ali je usledio žestok odgovor fudbalera Čukaričkog koji su zasluženo stigli do pobedonosnog gola.

Partizan za vikend očekuje meč sa Radnikom, dok će Čukarički imati daleko težeg protivnika, ekipu Crvene zvezde.