NUNJES SPASIO LIVERPUL BRUKE! Čelsi remizirao sa Brenfordom - Petrović dvaput KAPITULIRAO!
Nunjez daje gol, Foto: Mike Egerton / PA Images / Profimedia

27. KOLO PREMIJER LIGE

Uzbudljiv dan u Premijer ligi

Objavljeno: 18:25h

Fudbaleri Liverpula pobedili su na gostujućem terenu Notingem Forest 1:0, u utakmici 27. kola Premijer lige.

Tim sa Enfilda je imao mnogo više loptu u svom posedu i više udaraca ka golu rivala, a jedini gol u devetom minutu nadoknade postigao je Darvin Nunjes.

Liverpul je prvi na tabeli sa 63 boda, četiri više od Mančester sitija koji ima meč manje. Na drugoj strani, Notingem Forest je na 17. poziciji sa 24 boda.

Fudbaleri Totenhema su na svom terenu pobedili Kristal Palas 3:1.

Kristal Palas je poveo pogotkom Eberečija Ezea u 59. minutu, ali je Totenhem do kraja meča preokrenuo rezultat golovima Tima Vernera u 78, Kristijana Romera u 80. i Sona u 88. minutu.

Totenhem je peti na tabeli sa 50 bodova, dok je Kristal Palas 14. sa 28 bodova.

Fudbaleri Fulama pobedili su na domaćem terenu Brajton 3:0.

Fulam je poveo u 21. minutu golom Harija Vilsona, a prednost je udvostručio Rodrigo Munis u 32. Konačan rezultat postavio je Adama Traore pogotkom u prvom minutu nadoknade vremena.

Fulam posle druge uzastopne pobede, ukupno 10. zauzima 12. mesto na tabeli sa 35 bodova, a Brajton je deveti sa 39 bodova.

Fudbaleri Njukasla pobedili su na svom terenu Vulverhempton 3:0.

Crno-beli su poveli u 14. minutu golom koji je postigao Aleksander Isak, drugi gol postigao je Entoni Gordon u 33, a treći gol Valentino Livramento u drugom minutu nadoknade vremena.

Njukasl ima 40 bodova na osmom mestu na tabeli, a dva manje ima Vulverhempton na 10. mestu.

U ostalim utakmicama Brentford je na svom terenu odigrao nerešeno 2:2 protiv Čelsija, a Vest Hem je na gostujućem terenu pobedio Everton 3:1.