SVILAR IZVUKAO ROMU! Leće šutnuo 27 puta na gol, ali je Mile bio heroj "vučice" (FOTO)
Mile Svilar na utakmici Lećea i Rome, Foto: Giovanni Evangelista/LaPresse/Sh / Shutterstock Editorial / Profimedia

SERIJA A, 30. KOLO

Rimljani slave Srbina

Fudbaleri Lećea i Rome odigrali su 0:0 u 30. kolu Serije A, a na utakmici smo videli čak 37 udaraca!

Picoli, Galo i Dorgu propustili su prilike da savladaju Mileta Svilara, a srpski golman sjajno je internisao i zaustavio novu šansu za Dorgua.

Do poluvremena domaćin je opet pretio preko Picolija, dok je na drugoj strani najbolju šansu propustio Anhelinjo.

"Vučica" je imala sreće u 68. minutu kada je Krstović posle kontre proigrao Dorgua, ali je ovaj šutirao pored stative sa desetak metara.

Mile Svilar na utakmici Lećea i Rome
Mile Svilar na utakmici Lećea i Romefoto: Italy Photo Press / Zuma Press / Profimedia

Gosti su mogli da se raduju u 71. minutu kada je Auar izašao jedan na jedan sa golmanom, ali je Falkone maestralno odbranio.

Kada se sve sabere, Mile Svilar je bio heroj Rimljana sa šest odbrana, a Leće je uputio 27 udaraca.