NOVI GOL LUKE: Jović pogurao Milan do remija na teškom gostovanju!
Luka Jović, Foto: Massimo Paolone/LaPresse/Shutter / Shutterstock Editorial / Profimedia

serija a

Lud meč u Emilija Romanji

Objavljeno: 17:08h

Fudbaleri Sasuola i Milana odigrali su nerešenim rezultatom 3:3 u okviru 32. kola Serije A.

Domaćin je ovim bodom ostao na 19. mestu, dok su Rosoneri i dalje drugi sa 69 bodova.

Sasuolo je fantastično otvorio utakmicu, pa je posle samo deset minuta igre vodio rezultatom 2:0.

Andrea Pinamonti je u 4. pogodio za 1:0, a šest minuta kasnije strelac je bio Arno Lorijen.

Milan je brzo odgovorio, pa je Rafael Leao u 20. minutu smanjio na 2:1. Tom pogotku prethodio je poništeni gol Samua Čukvuezea zbog ofsajda.

Do kraja poluvremena nismo videli nijedan gol, a na startu drugog dela novi šok za goste.

Lorijen postiže svoj drugi gol i donosi ponovo dva gola prednosti Sasuolu.

U 59. minutu srpski napadač Luka Jović, koji je igrao od starta, smanjuje na 3:2. On je poslao loptu u mrežu nakon što je golman domaćina odbio centaršut Leaa.

Nesrećnom Čukvuezeu je četiri minuta kasnije poništen novi goi, ali je u 84. minutu Noa Okafor, dva minuta po ulasku na teren, uspeoi da donese bod Milanu.