SEDAM GOLOVA NA MEČU, NA KRAJU POBEDA ZA TSC: Partizanu se ''drma'' druga pozicija!
Fudbaleri TSC-a, Foto: Starsport©

superliga srbije

Imali smo priliku da vidimo vrlo uzbudljiv meč do samog kraja

Fudbaleri TSC-a savladali su Radnički iz Kragujevca 4:3 u okviru plej-ofa Superlige Srbije.

Tim Žarka Lazetića je treći na tabeli sa 69 bodova, dva manje od drugoplasiranog Partizana.

Borba za drugo mesto, koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona, vodiće se do samog kraja.

TSC očekuju mečevi sa Čukaričkim i Napretkom kod kuće, odnosno Mladosti na strani, dok će crno-beli u Humskoj igrati sa Mladosti i kragujevačkim Radničkim, a na gostovanju protiv Čukaričkim.

Fudbaleri TSC-a
Fudbaleri TSC-a foto: Starsport©

Tim iz Bačke Topole je meč protiv Radničkog krenuo silovito i već posle 15 minuta stekao tri gola prednosti, praktično rešivši meč u svoju korist.

Redom su pogađali Saša Jovanović u šestom, Ifet Đakovac u 10, te Nemanja Stojić u 15. minutu.

Gosti su pred pauzu mogli da smanje zaostatak, ali je u 43. minutu penal promašio Milutin Vidosavljević.

Za razliku od njega, Đakovac je na drugoj strani u 56. minutu iskoristio jedanaesterac.

Radnički se nije predavao do samog kraja. Vajdi Sahli je smanjio u 60. minutu, da bi Stojić u 78. postigao autogol.

Gosti su preko Nikole Bukumire dali još jedan gol u drugom minutu nadoknade, čime je postavljen konačan rezultat, 4:3.

Kragujevčani, čiji je niz od pet pobeda upravo prekinut, drže četvrto mesto sa 59 bodova, pet više od Čuke, koja ima meč manje.

Superliga, 4. kolo plej-ofa: Napredak – Partizan TSC – Radnički 1923 4:3 (3:0) Jovanović 6, Đakovac 10, 56p, Stojić 15 – Sahli 60, Stojić 78ag, Bukumira 90+2 18.00 Vojvodina – Čukarički 18.30 Mladost – Crvena zvezda