TRANSSSSSSS!!! Koliko je samo dobro kada ispišeš istoriju kluba golom u 96. minutu!!! (VIDEO)

kako gotivna scena

Lopta je posle gužve u kaznenom prostoru došla do Emanuela Borgua, koji je udarcem "iz prve" poslao u mrežu i postigao najvažniji pogodak u svojoj karijeri, kao i u istoriji Amjena

Objavljeno: 13:17h

Meč, veče i godina koju će francuski drugoligaš zauvek pamtiti! U toku je bio šesti minut nadoknade vremena utakmice Rems - Amjen, kada je gostima, pri rezultatu 1:1, gol bio neophodan za prvi, istorijski plasman u Ligu 1. Lopta je posle gužve u kaznenom prostoru došla do Emanuela Borgua, koji je udarcem "iz prve" poslao u mrežu i postigao najvažniji pogodak u svojoj karijeri, kao i u istoriji Amjena.