HRVATI RAZMONTIRALI PARTIZAN! Rijeka uz tri penala ponizila crno-bele! (VIDEO)

BAŠ TEŽAK PORAZ

U direktnom okršaju za polufinale, Rijeka je deklasirala Partizan sa 4:1 i sa tri boda više od crno-belih, ali i podgoričke Budućnosti obezbedila prvo mesto

U polufinalu Turnira prijateljstva u Stanišićima će igrati Crvena zvezda, OFK Beograd, Osijek i Rijeka.

Poslednji učesnik polufinala je Rijeka koja je danas u poslednjem kolu grupe D obezbedila prvo mesto i plasman među četiri najbolja.

U direktnom okršaju za polufinale, Rijeka je deklasirala Partizan sa 4:1 i sa tri boda više od crno-belih, ali i podgoričke Budućnosti obezbedila prvo mesto. Rijeka je povela golom Lozića u 10. minutu iz penala, da bi prednost duplirala na početku drugog poluvremena, takođe sa bele tačke. Strelac je bio Baltić.

Sve dileme je rešio Listarpogotkom u 39. minutu za 3:0. Partizan je ublažio poraz golom Jovkovića u 43. minutu, ali je Rijeka dva minuta kasnije dala još jedan. I opet sa penala! Biškupović je postavio konačnih 4:1.

Rijeka će u polufinalu igrati sa zemljacima iz Osijeka koji su posle velike drame u grupi osvojili prvo mesto zahvaljujući boljem međusobnom skoru od Sarajeva.

U drugom polufinalu se sastaju Crvena zvezda i OFK Beograd koji su u grupnoj fazi takmičenja imali maksimalan učinak.