Agoniji kraja nema: Glazgov Rendžers je ponižen više nego kada je izbačen u treću ligu! (VIDEO)

propo

Od 1981. do danas Niderkorn je dao jedan gol u Evropi

Vratio se Rendžers u evropska takmičenja, ali je dobio šamar! I to baš jak!

Iako je dobio prvi meč protiv Niderkorna s 1:0, u revanšu su Rendžeri poraženi s 0:2 i tako ispali već u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Od 1981. do danas Niderkorn je dao jedan gol u Evropi, ukupno su odigrali 13 mečeva, a ovo im je prva pobeda u istoriji kluba! Do sada su imali dva remija i 11 poraza.

Neverovatno.

Posle prvih 45 minuta igre bilo je 0:0, ali su domaćini u nastavku izveli blickrig i golovima Fransoe u 66. i Tila u 75. minutu izbacili su veliki klub poput Rendžersa iz daljeg toka kvalifikacija.

Rendžers jeste imao nadmoć u posedu, ali su to bili neprecizni pokušaji.

Dok su Luksemburžani svoje šanse bolje iskoristili, a može se reći da su imali i šanse kod drugog gola iz prekida. Ali, za ovakav uspeh neophodna je sreća.

Niderkorn će u sledećem kolu verovatno igrati protiv AEL-a iz Limasola koji je dobio s 4:0 prvi meč protiv Sent Džozefsa.